+487 863 757
Čeština English Español Deutsch Русский Français
Hlavní > Popis řešení

Jak funguje Elektronická nástěnka?

Elektronická nástěnka umožňuje uživatelům jednoduše vytvářet a spravovat obsah na nejrůznějších obrazovkách vzdáleně prostřednictvím internetu.

KROK č.1 UMÍSTĚTE OBRAZOVKU NA VHODNÉ MÍSTO

Najděte pro obrazovku vhodné místo a připojte k ní (monitor, TV) naše HW zařízení..

KROK č.2 VYTVOŘTE SI VLASTNÍ PREZENTACI

Přihlásíte se do naší internetové aplikace, vyberete vaše zařízení (monitor, TV) ze seznamu a jednoduchým způsobem vytvoříte prezentaci s libovolným počtem snímků dle vašich potřeb.

KROK č.3 IHNED PREZENTACI PUBLIKUJTE

Sami si určíte, kdy se má prezentace publikovat a jak často se bude opakovat.

Jakmile jednou vytvořenou prezentaci publikujete, můžete jí následně upravovat a aktualizovat. Samozřejmostí je rovněž publikace stejného obsahu na více obrazovkách zároveň. Pokud ale chcete, je možné na obrazovky posílat i rozdílné prezentace.

Jaké jsou hardwarové požadavky?

připojení k internetu
libovolné Full HD zobrazovací zařízení (monitor, TV) s HDMI výstupem
připojení k LAN

Co dalšího elektronická nástěnka nabízí?

flexibilní nastavení přístupových práv

Můžete si vytvořit uživatele s právem vytvoření obsahu pouze pro jeden snímek. Posílíte tak např. vztahy s vašimi obchodními partnery, kteří u vás mohou publikovat vlastní reklamní sdělení.

plánování obsahu jednotlivých snímků

Jedete příští týden na dovolenou a potřebujete, aby se na obrazovce v tomto týdnu zobrazila nějaká důležitá zpráva? Elektronická nástěnka umožňuje přípravu a plánování obsahu jednotlivých snímků do budoucna.

adresné zasílání textových zpráv

Nemusíte mít vždy přístup do elektronické nástěnky, abyste mohli ovlivnit, co se na obrazovce zveřejní. Aplikace umožňuje zasílání textových zpráv vybraným uživatelům, kteří je mohou později využít při editaci svých snímků. V praxi tak může např. ředitel školy vyhradit jeden snímek pro textové zprávy od žáků či studentů, ale zároveň neztratí kontrolu nad tím, co skutečně zveřejňuje.

šablony pro tvorbu obsahu

Elektronická nástěnka vám umožňuje editovat obsah snadno a rychle. Nabízíme řadu šablon, které při tvorbě obsahu můžete využít a tím si výrazně zjednodušit práci a ušetřit čas.

vložení QR kódu do jednotlivých snímků

Lze využít možnosti vložení QR kódu do vašich snímků. V praxi stačí QR kód vyfotit prostřednictvím mobilní aplikace a ten kdo si prohlíží vaši elektronickou nástěnku, se zároveň může dostat k dalším informacím, které publikujete na svých internetových stránkách.

ukládání již publikovaného obsahu do archivu

Pokud jste před několika měsíci publikovali určitý obsah, automaticky se vám ukládá do archivu. Elektronická nástěnka vám nabízí možnost vyhledávání v archivu, opětovnou publikaci již v minulosti vytvořeného obsahu a jeho případnou změnu libovolně dle vašich potřeb.